Paulina – dziewczyna z marzeń

Paulina to dziewczyna, która spełnia się w każdej roli. Jest świetną przyjaciółką, uwielbia pomagać innym i zawsze staje po stronie słabszych. Paulina jest też wspaniałą partnerką – potrafi być czuła i opiekuńcza, ale też silna i niezależna. To dziewczyna, której zawsze można zaufać i która nigdy Cię nie zawiedzie.

Dziewczyna z marzeń. Czy to możliwe?

Paulina – dziewczyna z marzeń. Czy to możliwe?

Zawsze wydawało mi się, że takie dziewczyny istnieją tylko w filmach i książkach. Byłam przekonana, że nie ma na świecie kobiety, która spełniałaby wszystkie moje oczekiwania. Aż do momentu, kiedy poznałam Paulinę.

Paulina jest wszystkim, czego mogłabym sobie życzyć. Jest piękna, inteligentna i dobra. Zawsze ma dla mnie czas i jest gotowa pomóc mi w każdej sytuacji. Nigdy nie miałam lepszej przyjaciółki. Niestety, nie mogę powiedzieć tego samego o jej chłopaku. Od momentu, kiedy go poznałam, miałam wrażenie, że coś jest nie tak. Nie potrafię określić dokładnie co, ale czuję, że on nie jest dla niej dobrym wyborem. Chciałabym jej to powiedzieć, ale boję się, że stracimy przyjaźń.

Paulina – dziewczyna z marzeń. Jak to się stało?

Paulina była dziewczyną, która marzyła o tym, aby zostać modelką. Chodziła na castingi i rozmowy kwalifikacyjne, ale nie dostawała żadnych propozycji pracy. Wiedziała jednak, że jeśli się nie podda, to w końcu się uda. I tak też się stało – po kilku miesiącach ciężkiej pracy i walki dostała swoją pierwszą sesję zdjęciową. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu i teraz jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w Polsce.

Dziewczyna z marzeń. Jak żyć dalej?

Paulina to dziewczyna, która spełniała moje marzenia. Była piękna, mądra i wesoła. Zawsze starała się robić to, co ja chciałem. Niestety, niedawno Paulina odeszła. Nie wiem, jak żyć dalej bez niej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *