Paulina Jędrzejczyk – członkini zespołu „Piękni i Młodzi

Paulina Jędrzejczyk to członkini zespołu „Piękni i Młodzi”. Znana jest ze swojego uroku i śpiewania.

Paulina Jędrzejczyk urodziła się w Krakowie. Jest absolwentką krakowskiego liceum ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica.

Paulina Jędrzejczyk jest członkiem zespołu „Piękni i Młodzi” od 2010 roku. W tym czasie zespół ten wydał trzy albumy: „To co nam przyśni się”, „17 lat” oraz „Nastukafszy 3”.

Piękna i Młoda – członkini zespołu Piękni i Młodzi

Zespół Piękni i Młodzi to polski zespół muzyczny, który został utworzony w 2010 roku. Jego członkinią jest piękna i młoda Paulina Przybysz. Zespół nagrał trzy albumy: „To My”, „3xTak” oraz „Niech żyje bal”. Wszystkie te albumy są bardzo popularne wśród polskich słuchaczy. Paulina Przybysz jest jedną z najbardziej utalentowanych członkiem zespołu Piękni i Młodzi. Jest ona także bardzo popularna wśród polskich fanów muzyki dance.

Niezwyciężona – członkini zespołu Piękni i Młodzi

Katarzyna Wiśniewska, członkini zespołu Piękni i Młodzi, urodziła się 8 października 1992 roku w Łodzi. Jest wokalistką, autorką tekstów oraz kompozytorką. W 2016 roku ukończyła Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Łodzi na kierunku Jazz i muzyka estradowa. Do Pięknych i Młodych dołączyła w 2010 roku. Zespół odniósł duży sukces dzięki utworowi „Ona jest taka cudowna”, który był pierwszym singlem promującym album „3”. W 2017 roku zespól wydał swój czwarty studyjny album pt. „4”, a także EP-kę „Summer Hits 2017”. Obecnie Katarzyna Wiśniewska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia.

Zespól Pięknych i Młodych – członkini zespołu

Zespół Pięknych i Młodych to polski zespół muzyczny, który powstał w 2010 roku. Jego członkiniami są: Natalia Nykiel, Paulina Przybysz, Marta Wiśniewska i Julia Wieniawa. Zespół nagrał trzy piosenki: „Piękna i młoda”, „Nieprawda” oraz „Niewiarygodne”.

Natalia Nykiel jest wokalistką i autorką tekstów piosenek. Urodziła się 21 maja 1992 roku w Żorach. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Żorach oraz Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. W 2010 roku brała udział w programie telewizyjnym „Szansa na sukces”.

Paulina Przybysz urodziła się 18 czerwca 1993 roku w Bydgoszczy. Jest gitarzystką i pianistką. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Bydgoszczy oraz Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Jazzu i Muzyk Rozrywkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *