Paulini – najnowszy album

W dyskografii Anity Lipnickiej. Płyta ukazała się 23 listopada 2018 roku nakładem Magic Records. Jest to pierwszy album wokalistki, który powstał we współpracy z producentem muzycznym Sławkiem Waghmarem.

Anita Lipnicka swoją twórczością od lat zachwyca szerokie grono odbiorców. Wokalistka ma na swoim koncie kilka świetnie przyjętych płyt, które sprzedały się w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Do tej pory Anita Lipnicka nagrała dziewięć albumów studyjnych, a także kilka krążków live i kompilacji. Paulini to album, który jest bardzo osobisty dla Anity Lipnickiej. Piosenki na płycie są autorstwa samej wokalistki oraz jej bliskich współpracowników. Anita Lipnicka przez cały czas trwania nagrań starała się skupić na tym, aby każdy utwór był jak najlepszej jakości. Efektem tego jest bardzo dobra płyta, która z pewnością przypadnie do gustu szerokiemu gronu odbiorców.

Paulini – nowy album już dostępny!

Paulini to wokalistka, która ma na swoim koncie kilka przebojów. Jej najnowszy album to prawdziwa perełka. Znajdziesz na nim m.in. utwór „Nie mogę uwierzyć w to co widzę”, który już teraz możesz posłuchać w serwisach streamingowych. Album zawiera także inne ciekawe kompozycje, które na pewno spodobają się miłośnikom dobrej muzyki. Paulini to jedna z tych artystek, która ma talent do tworzenia świetnych piosenek. Jej nowy album to dowód na to, że warto śledzić jej karierę.

Paulini – poznaj jej najnowszą płytę!

Paulina jest polską piosenkarką, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. W ostatnim czasie wydała swoją najnowszą płytę, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony fanów. Płyta zawiera wiele ciekawych utworów, które na pewno spodobają się słuchaczom. Paulina ma bardzo charakterystyczny głos, który łatwo rozpoznawać pośród innych piosenkarzy. Jej muzyka jest bardzo rytmiczna i energetyczna, dlatego też tak bardzo lubi się ją słuchać. Paulina ma w sobie coś wyjątkowego i na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczy swoimi nowymi piosenkami.

Sprawdź, co słychać u tej wokalistki!

Paulini to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Od czasu debiutu w 2004 roku, kiedy to wygrała program „Idol”, Paulini nieustannie zaskakuje swoimi kolejnymi sukcesami. W ostatnim czasie artystka nagrała album „Razem”, który spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami i był świetnie przyjęty przez publiczność. Paulini to także jedna z najbardziej aktywnych artystek jeśli chodzi o działalność charytatywną. W ciągu ostatnich kilku lat wspierała liczne akcje, które pomagały potrzebującym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *